253. Stekgryta Husqvarna, pannkakslagg och stekpanna i gjutjärn

Stekgrytan är 4 liter

Varunr 238198

8 Mars 2020 17:00

Klubbslag3,00 SEK4,00 SEK 200 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK

200 SEK2020-03-04 11:18
175 SEK2020-03-05 21:49
100 SEK2020-03-03 16:30
100 SEK Startpris

Realtidsauktion - endast på nätet! 2020-03-08, Söndag Start 17:00, @eskilstunaauktionsverk.se

Allt säljes i befintligt skick, dvs i det skick varan befinner sig vid försäljningstillfället. Det åligger alltid köparen att själv kontrollera skick och funktion.

Vi försöker dock att alltid beskriva varan så noga vi kan. Skador och fel som upptäcks av oss skrivs alltid ut. Står saker däremot på en bricka eller ligger i en så kallad diverselåda kan detta dock inte alltid garanteras.

Vi säljer också en hel del elektronik, såsom tv apparater, lampor och stereoapparater, dessa har tyvärr ingen möjlighet att funktionstesta.

Följ oss på Instagram här!

Får du inte mail från oss?

Se alltid till att ha din e-postadress uppdaterad under "mina sidor".
Kontrollera också att mailen inte hamnar i din skräppost.

Du har möjlighet att lägga förhandsbud från Tisdag kl 16:00 till auktionsstart Söndag 17:00.

Kl 17:00 på söndagen startar Liveauktionen, för mer information hur det fungerar.

Du kan logga in tidigast 16.30, och/eller under auktionen efter att auktionen startat kl.17.00, klicka på "Delta på dagens realtidsauktion" om du vill vara med online. En Realtidsauktion är precis som en vanlig auktion, där man bjuder över varandra i realtid (nutid), fast man kan befinna sig var som helst.

Om du glömt ditt kundnummer, så gå in på "mina sidor". Vid inloggningsrutan så finns en länk du kan följa ifall du glömt dina inloggningsuppgifter.

FRAKTER:
Tänk på att vi INTE skickar ömtåliga varor som glas och porslin pga hög skaderisk. Det gäller även möbler, tavlor och glaslampor samt farligt gods. Sådant gods måste du själv beställa packning och transport av någon annan ansvarig.

Köpprovision 15% Ink.moms